امروز شنبه 8 فروردين 1394
Saturday 28 March 2015
داخلی  »  خبر  »  جبهه مقاومت جهانی

گستاخی مجدد در پاسخ به تمنای مکرر دولت ایران؛

دولت مصر: ایران اهواز را اشغال کرده است

17 شهريور 1387 ساعت 3:25
پیش از این نیز مقامات مصری مدعی اشغال جزایر سه گانه توسط اسران شده اند. همچنین بر اساس شواهد تاریخی ، اولین بار رهبران ملی گرای مصر بودند که نام خلیج فارس را تحریف کردند و آن را خلیج ع ر ب ی نامیدند.
دولت مصر: ایران اهواز را اشغال کرده است

در ادامه اقدامات ضد ایرانی دولت مصر ، انتشار فصلنامه ای برای اشغالی جلوه دادن استان خوزستان نیز در دستور کار قاهره قرار گرفته است.

به گزارش عدالتخانه به نقل از عصرایران، روزنامه الشرق الاوسط چاپ لندن اخیرا در گزارشی از انتشار فصلنامه ای در قاهره توسط فردی مصری با موضوع خوزستان خبر داده است.

بر این اساس مسولان مصری اجازه داده اند تا فصلنامه ای با عنوان "اهواز عربی - سرزمین غصبی" در قاهره پایتخت مصر منتشر شود. این نشریه با رویکرد تجزیه طلبانه و مداخله جویانه در امور داخلی ایران و با حمایت دولت مصر منتشر می شود.

عبدالصمد الشرقاوی مدیر مصری این مجله نیز در سخنانی گستاخانه مدعی شد که منطقه اهواز توسط ایران اشغال شده است!

در همین حال یک مقام مسئول ایرانی در قاهره در گفت و گو با روزنامه الشرق الاوسط گفته است: قومیت های مختلفی در ایران زندگی می کنند و همه آنها یک ملت واحد هستند. همه قومیت ها به عنوان ایرانی در این کشور زندگی می کنند. عرب های بسیاری داریم که ایرانی هستند و کشورشان را دوست دارند. به نظرم ایرانیانی که در این گونه فعالیت ها با مصری ها همکاری می کنند ، مزدور کشورهای خارجی اند.

روزنامه الشرق الاوسط اضافه کرده است که انتشار این نشریه در مصر، تاکنون از طرف مسئولان دولت قاهره با واکنشی مواجه نشده است.

پیش از این نیز مقامات مصری مدعی اشغال جزایر سه گانه توسط اسران شده اند. همچنین بر اساس شواهد تاریخی ، اولین بار رهبران ملی گرای مصر بودند که نام خلیج فارس را تحریف کردند و آن را خلیج ع ر ب ی نامیدند.

مردم خوزستان در جریان جنگ تحمیلی ، بیشترین مجاهدت ها را برای حفظ تمامیت ارضی کشور و مقابه با ارتش اشغالگر صدام از خود نشان داده اند.

.

کد مطلب : 2317
ارسال اين مطلب به دوستان
ارسال اين مطلب به دوستان
دريافت فايل مطلب
دريافت فايل مطلب
نسخه قابل چاپ
نسخه قابل چاپ
آدرس ايميل :
     نمايش آدرس ايميل
نظر شما :
نظرات و پيشنهادات
1388-06-19 09:22

اين چيزتازه اي نيست عرب همواره دشمن ايراني بوده وخواهدبود به انهايي بگوييدكه طرفدار عراق وفلسطين وامثالهم هستند

1388-06-21 23:27

آقایون عزیز شما از اعراب چه انتظاری دارید!؟ اگه از این بدبخت های پاپتی تمام چیز هایی که کشور های دیگه علی الخصوص ایران بهشون داده بگیرید خودشون می مونند و شترشون!! آخه یه کم انصاف داشته باشید. بذارید اون ها هم فکر کنند که جزء جوامع بشریند! (البته اعراب ایرانی خوزستان بر گردن ایران حق دارند و از اقوام مهم و تأثیرگذارند.)

1387-06-17 23:28

رهبر ملي گراي مصر ناصر با هدف تحت فشار دادن شاه آمريكايي دست به انتحار سياسي زد و خليج فارس رو عربي ناميد حسني مبارك آمريكايي كه يك موي ناصر در وجودش نيست مشكلش چيه؟ ناصر حداقل انقدر با ايران مناسبت داشت كه خودش رو شاگرد مصدق اعلام كرد ناصر حداقل خدمتگذار عرب هاي مثل خودش بود. مبارك شعبان بي مخ كه به ملت عرب خودش هم خيانت كرده راستي اين آدم قرار نبود كانال سويز رو ببنده تا آمريكا نتونه به عراق حمله كنه پس اون لاف هاي گزافش چي شد!!!

1387-06-18 12:07

با كمال تاسف اين روزها ما شاهد اينگونه اراجيف گفتن ها بسيار ار سوي اكثر كشور هاي عربي هستيم و حال وقاحت به جاپي رسيده كه خوزستان ما را هم غصب شده از سوي ايران اعلام ميكنند نه تنها كشورهاي عربي بلكه كشورهاي جدا شده از شوروي كه خود انها زماني متعلق به ايران بوده اند اقدام به دزدي كردن مفاخر ملي ما كرده اند و برخي حتي فرصت را غتيمت شمرده و تمبر هاپي با عكس هاي اين بزرگان ايران به چاژ رسانده اند تا به خيال خود مهر تثبيت مالكيت خود را بر انها بزنند و انها را براي هميشه از ان خود كنند چرا كه ميخو اهند براي خود تاريخ و هويت بسازند و از ما مي دزدنند وانچه كه براي من حيرت اور و سپوال برانگيز است واكنش ايران و يا بهتر بگويم عدم واكنش ايران است دولت مردان و مسولان ما انگار نه انگار چرا نبايد ايران باسخ كوبنده به مصر و ديگران بدهد اينكه ما اقوام گوناگون در ايران داريم و همه ايراني هستند كه نشد جواب ما اسناد هفت هزارساله داريم بايتخت باستاني ساسانيان در عراق است و هنوز هم اثارش ان برجاست من از مصريها و عربها گله ندارم عصبانيت من ار مسپولان است كه وبي تفاوتي انها باعث جسورتر شدن همه شده حقيقتا من نميدانم مسولان را چه ميشود و چرا عين خيالشان نيست براي من بسيار مشكوك و سپوال بر انگيز است چرا اين بي تفاوتي چرا؟!